top of page
Screenshot_1.jpg

Hikâyem

Küçüklüğümden beri, insanların hayatına dokunacak ve fark yaratacak bir meslek edinmek istediğimin farkındaydım. Bu istek sayesinde, psikoloji okumaya ve bu alanda çalışmaya karar verdim. İstanbul genelinde hizmet veren uzman bir Psikolog olarak, tüm danışanlarımın sağlığını korumayı görev biliyorum ve ihtiyaçlarına cevap vermek için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Danışanlarım benim için çok önemli ; bu yüzden de, aradıkları cevapları bulmalarına yardım etmek için var gücümle çalışıyorum. 2019 yılından beri, her biri kendilerine has sorunlar yaşayan çeşitli danışanlara hizmet verdim.

1995 İstanbul doğumlu olan Sinan Dağbakan, Psikoloji eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi’nde tamamladığı 2019 yılında Üsküdar Üniversitesi’nin yüksek lisans programına kabul edildi ve uzmanlığını aldı. Lisans eğitimi süresinde ve sonrasında Balıklı Rum Hastanesi ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde nevroz ve psikoz servislerinde stajına ve psikolog olarak çalışmalarına devam etti.

Yetişkin, Ergen ve Çocuk Objektif/Projektif Testler eğitimi,  Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Cinsel Terapi Egitimi,Pozitif Psikoterapi Egitimi, Aile Terapi eğitimi gibi çeşitli eğitimler aldı. İstanbul’da kurucu ortaklarından biri olduğu Merkezinde psikoterapi alanında çalışmaya devam etmektedir. Küçük yaşlardan itibaren başladığı kariyer yolculuğunda bugüne kadar sayısız televizyon ve radio programlarına, sayısız kongrelere ve konferanslara katılmıştır. Türkiye’de ve yurt dışında çeşitli seminer ve etkinliklerde konuşmacı olarak yer almayı sürdürmektedir. Öğrenmenin asla sonunun olmadığı bilincinde bulunarak, her geçen gün kendisini daha da geliştirmek adına adımlar atmaktadır.
 

bottom of page